Lightning icon

Sıkça Sorular Sorular

Geoit temasını satın aldıktan sonra nasıl kullanmanız gerektiğini anlatan döküman sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada Geoit temasının kullanımında karşılaşabileceğiniz sorunların cevapları yer almaktadır.

Satın Al veya İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Geoit Wordpress teması hakkında sıkça soruların soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tema fiyatı tek domain için 150₺'dir, çift domain için 200₺, üç lisans için 250₺, açık kaynak kod fiyatı ise 1250₺'dir.

Ödemeyi istediğiniz banka üzerinden havale/eft yoluyla veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz, detaylara sipariş esnasında ulaşabilirsiniz.

Evet istenirse kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Evet temamızı satın aldıktan sonra sizlere destek için destek ekibimiz hazır olarak beklemekte, sorununuzu çözmek için can atıyoruz.

Temamız domaine lisanslı olarak satılmaktır bu sebepten ötürü temanın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir.

Endişelenecek bir durum yok, functions.php ile aynı işlevi gören bir dosya kullanımıza hazır durumda sizi bekliyor.

Sunucunuzun php versiyonunu 5.6 veya daha yukarı bir versiyon kurulu olması gerekmektedir.

Hayır, Geoit Wordpress temasını sadece lisansınıza kayıtlı domain veya domainler (pakete göre değişir) üzerinde kullanabilirsiniz.

Geoit temamız için üç farklı paket oluşturduk, domain değiştirme özelliği iki pakette mevcuttur. Eğer o paketlerden bir tanesini satın aldıysanız sınırlı olarak değiştirebilirsiniz. Daha fazla detay için lisans sayfasını inceleyebilirsiniz.

Paketler

Demolar bileşen ve tema ayarlarında yapılan değişiklik sonucu ortaya çıkmaktadır bu sebeple tüm demolar tek bir tema bünyesinde barınmaktadır, sorunun cevabı evet.

Evet demolar arasında yaklaşık 1 dakika süren bir işlemin ardında pratik şekilde istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.